Loading...

Umývanie okien

Profesionálne umyjeme drevené, plastové aj hliníkové okná. Umyjeme taktiež aj strešné, schodiskové alebo ťažko prístupné okná, ktoré majú rôzne atypické tvary. Čistíme tiež zimné záhrady, balkónové loggie, rôzne zrkadlá, ako aj sklenené zábradlie. Sklenené fasády, výklady a presklené výťahy umyjeme taktiež bez akýchkoľvek problémov.

Súčasťou okien sú kľučky, rámy a parapety, ktoré rovnakou musia žiariť čistotou, ako aj vonkajšie, či vnútorné žalúzie, alebo sieťky proti hmyzu. Umyť okná po nadmernom znečistení, čiže po rôznych stavebných prácach, rekonštrukciách, či po maľovaní, je súčasťou našej precíznej práce.

Každé okno, respektíve sklenenú plochu, umývame zodpovedne a dôkladne, aby zostalo krištáľovo čisté, bez šmúh. Používame špeciálne prípravky na čistenie, ktoré sú šetrné voči životnému prostrediu.

Na umývanie okien a rámov vo výškach používame demineralizovanu vodu a teleskopickú tyč s dosahom 16m. Okná a rámy umyjeme hravo zo zeme bez použitia vysokozvižnej plošiny alebo horolezcov. Výhody demineralizovanej vody: demineralizovaná voda je zbavená všetkých minerálov a  po vyschnutí nezanecháva na povrchu okna žiadne stopy a šmuhy, je ekologická, antistaticky ošetruje povrch a okná zostanú dlhšie čisté. Tento systém využívame pri čistení okien, presklených fasád, plechových fasád, svetlíkov, solárnych panelov, reklamných tabulí a všade tam kde je zložity pristup k oknám.

Naše služby poskytujeme na celom území Slovenska.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

    NAŠE PRÁCE

    2023-02-25T13:29:26+01:00